Publicat 26 Aug 2021 | Reactualizat 20 Sep 2021 | Expiră 25 Sep 2021

Contabil

1 post

Candidatul ideal

Persoana cu experienta in domeniu.
Sau
Absolvent al ASE, specializare Contabilitate si Informatica de Gestiune; serios/serioasa, cu capacitate de munca si capacitate de acumulare de experienta intr-un colectiv serios ce formeaza un compartiment financiar/contabil .

Se pot oferi pozitii de contabil si in alte firme din grup, pachetul salarial oferit fiind pe masura.

Rog folositi E-mail: bogdan.dinu@autocora.ro, in caz ca doriti sa transmiteti si mail cu CV sau scrisoare de intentie.

Descrierea jobului

Intocmeste documentele de evidenta financiar-contabila.
Incheie situatii contabile definitive.

Descrierea companiei

Restaurant, Hotel, centru de evenimente.

Local cu traditie renovat integral la care s-a adaugat si constructia de sali de evenimente si piscina.

Contabil  -  SC HANUL CU NOROC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles