Publicat 04 Iun 2021 | Reactualizat 12 Iun 2021 | Expiră 04 Iul 2021

Contabil

1 post

Candidatul ideal

Tanar absolvent al ASE, specializare Contabilitate si Informatica de Gestiune; serios/serioasa, cu capacitate de munca si capacitate de acumulare de experienta intr-un colectiv serios ce formeaza un compartiment financiar/contabil compus deja din 4 colege de diferite varste; capacitatea de a invata sa opereze, sa verifice si sa incheie situatii contabile in soft ERP deja implementat la inceputul anului 2021.

De asemenea poate fi o persoana cu experienta si maturitate; ce stapaneste bine contabilitatea; ce doreste stabilitate in munca intr-o companie sau grup de firme, functie de disponibilitatea si capacitatea personala a candidatei/candidatului;

Se pot oferi pozitii de contabil si in alte firme din grup, pachetul salarial oferit fiind pe masura.

Rog folositi E-mail: bogdan.dinu@autocora.ro, in caz ca doriti sa transmiteti si mail cu CV sau scrisoare de intentie.

Descrierea jobului

Participa la intocmirea documentelor de evidenta financiar-contabila.
Incheie situatii contabile definitive.

Comert cu ridicata al pieselor si accesoriilor auto, agricole si industriale. Comercializarea cu ridicata prin intermediul revanzatorilor al pieselor de schimb pentru masini agricole, tractoare si combine romanesti si de import. Piese de calitate la pret de producator.

Contabil  -  AUTOCORA GRUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles