Publicat 03 Feb 2020 | Reactualizat 02 Mar 2020 | Expiră 05 Mar 2020

CONTABIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • ​Liceu economic/studii superioare economice
  • Experienta de cel putin 2 ani
  • Bune abilitati de comunicare
  • Atitudine proactiva
  • Abilitati de organizare si prioritizare activitati
  • Cunostinte excel
  • Capacitatea de a lucra in echipa dar si independent

Descrierea jobului

  • Intocmeste registrul de casa
  • Verifica si inregistreaza deconturile, raportari privind avansurile spre decontare
  • Se asigura ca primeste documentele de la furnizori la timp si corect intocmite
  • Inregistreaza extrasele bancare
  • Arhiveaza documentele cu care lucreaza
  • Efectueaza inregistrarile contabile corect si conform legii
  • Gestionarea relatiei cu furnizorii ( punctaje lunare fisa cont, confirmari de sold, intretinere baza contracte semnate) si propune la plata facturile scadente pentru acestia;
  • Verificarea si inregistrarea deconturilor, justificare avansuri spre decontare, propuneri la plata, raportari privind avansurile spre decontare, inclusiv gestionarea relatiei cu beneficiarii de avansuri spre decontare pentru obtinere documente corecte, la timp, si notificare in caz de decontare intarziata;
  • Inregistrarea consumurilor parcului auto lunar;

Andrei Expeditii SRL este o companie de transport rutier de marfa activa pe piata din anul 2006 si ofera solutii logistice complete de transport auto rutier intern pentru marfuri generale, marfuri periculoase ( ADR), marfuri perisabile transportate in regim de temperatura controlata (frigorific ).

Expirat
CONTABIL  -  ANDREI EXPEDITII

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles