Publicat 17 Iul 2019 | Reactualizat 14 Aug 2019 | Expiră 17 Aug 2019

Contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm un coechiper în echipa de contabilitate a companiei Moldovan Carmangeria Sânnicoara, pentru a contribui la procesul de dezvoltare al companiei. Valorile noastre sunt: familia, tradiția și respectul. Noua etapă de dezvoltarea are misiunea de a oferi clientului Moldovan o experiență gastronomică specială și diferită. Dacă îți plac muncă în echipa, rutina și situațiile care așteaptă rezolvări, uitate-te peste cerințele de mai jos și transmite-ne aplicația ta!

  • Studii superioare în domeniul economic;
  • Experiență de minim 2-3 ani în domeniu;
  • Cunoștințe de operare calculator;
  • Capacitatea de a prelucra informațiile, de a le interpreta și de a le valorifica;
  • Abilități bune de comunicare;
  • Obiectivitate în aprecierea și analiza situațiilor economice, financiare și sociale, receptivitate, spirit de echipă;
  • Acuratețe, rapiditatea, orientare spre rezultate, tenacitate, atenție distributivă.

Descrierea jobului

  • Înscrie în registre operațiunile efectuate;
  • Verifică încasările, proveniența și distribuirea acestora;
  • Întocmește, contabilizează și verifică lunar facturile fiscale de intrare;
  • Introduce și verifică în programul de contabilitate facturile de intrare de la diverși furnizori;
  • Îndosariază documentele cu care lucrează și supervizează arhivarea lor;
  • Colaborează la ținerea corectă și la zi a evidenței financiare și contabile, precum și la salvarea datelor informatice.

Moldovan Carmangeria Sânnicoara, unul dintre cei mai importanți producători de carne și produse de carne din județul Cluj, a fost înființată în 1994 sub numele Cosm_Fan Carmangerie. Compania are astăzi peste 350 angajați, 30 de magazine în Cluj-Napoca și în județ, două fabrici și o fermă cu peste 270 de capete de bovine. În 2014, compania a trecut printr-un proces de rebranding și odată cu schimbarea numelui în Moldovan Carmangeria Sânnicoara, a introdus pe piață un nou concept de magazin în care zona de vânzare a produselor este dublată de o zonă de bistro. Compania se dezvoltă continuu, dar păstrând neschimbate valorile care au făcut din numele Moldovan o afacere durabilă: familia, tradiția și respectul față de client.

Expirat
Contabil  -  Moldovan Carmangerie Sânnicoara

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles