Publicat 16 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 16 Iun 2019

CONTABIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii superioare economice
  • Experienta minim 3 ani in evidenta contabila pana la nivel de balanta contabila inclusiv
  • Experienta in utilizare ERP (Pluriva constituie avantaj)
  • Cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia in vigoare privind domeniul financiar-contabil
  • Foarte buna capacitate de organizare, atentie la detalii, atentie distributiva
  • Abilitati de lucru cu termene limita

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

  • Efectueaza operatiunile contabile la timp, cu acuratete si in conformitate cu legislatia si politica companiei
  • Indosariaza si arhiveaza documentele contabile;
  • Mentine relatiile profesionale cu clientii si furnizorii societatii ;
Beneficii:
  • Companie care beneficiaza de facilitatile fiscale prevazute in OUG 114/2018: activitate in constructii, perioada 2019 - 2028;
  • Pachet salarial atractiv corelat cu experienta si realizarile profesionale, abonament policlinica privata;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune;
  • Mediu de lucru placut

GTS este un grup de companii specializat in tehnologii de constructie eficiente si solutii IT&C de cea mai inalta calitate, solutii de securitate fizica, solutii de facility management, cablare structurata, sisteme de energie si back-up, solutii de iluminare, sisteme sanitare si HVAC, proiectare si dezvoltare data center, solutii software & hardware, proiecte tehnologice la cheie.

Compania noastra ofera servicii de dispecerizare, monitorizare centrala si zonala si de interventie antiinfractionala operativa. Procedurile de monitorizare si interventie se stabilesc concret pentru fiecare sediu si eveniment in parte, in functie de localizarea acestuia, dispunerea in zona, caile de acces existente, spatiile din imediata vecinatate, factori de risc.

Expirat
CONTABIL  -  GLOBAL TECHNICAL GROUP