Publicat 20 Feb 2019 | Expiră 23 Mar 2019

CONTABIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Microsoft Office;
- Experienta cel putin 1 an;
- Engleza;
- Cunostinte program contabilitate CIEL

Descrierea jobului

- Deconturi angajati: verifica legalitatea, inregistreaza in programul de contabilitate, verifica lunar componenta soldului 542;
- Inregistreaza in programul de contabilitate extrasele de banca;
- Inregistreaza in contabilitate: facturi de leasing, facturi prestari servicii si utilitati, facturile de la furnizorii externi si orice alte tipuri de facturi nespecificate anterior;
- Emite facturile catre clienti;
- Completeaza zilnic fisierul " facturi fiscale " cu incasarile din extrase si cele cash;
- Completeaza zilnic fisierul " incasari banca " cu incasarile din extrase si cele cash;
- Tine evidenta premiilor si a stocurilor de marfuri pentru companie;
- Verifica componenta soldurilor conturilor 371 si 332 a companiei;
- Verifica facturile emise catre clienti;
- Verifica facturile intercompany si printeaza rapoartele lunare;
- Arhiveaza documentele primare ori de cate ori este necesar ;
- Participa la inventarierea patrimoniului la sfarsitul anului ;
- Tine evidenta documentelor cu regim special (intocmeste si actualizeaza 'Fisa de magazie a formularelor cu regim special');
- Completeaza formulare pentru participarea la diverse licitatii si face copii xerox dupa toate documentele solicitate in acest sens;
- Orice alte atributii nespecificate anterior trasate de directorul economic si directorul general pentru buna functionare a departamentului.

Compania Mediapost Hit Mail este specializata in servicii de marketing direct, administrare de baze de date, telemarketing, infoline, mobile marketing, online marketing si suport logistic pentru promotii. Este membru FEDMA (Federation of European Direct Marketing) si membru fondator ARMAD (Asociatia Romana de Marketing Direct). Din martie 2009 face parte din grupul Postei Franceze.

Expirat
CONTABIL  -  Mediapost Hit Mail

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles