Publicat 22 Nov 2018 | Reactualizat 22 Dec 2018 | Expiră 23 Dec 2018

Contabil

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana activa cu bune abilitati de comunicare, organizata, cu atitudine pozitiva orientata catre rezultate si nu in ultimul rand cu spirit de echipa.

Descrierea jobului

Cerinte:
- experienta in contabilitate minim 2 ani
- persoana organizata si atenta la detalii

Responsabilitati:
- intocmire deconturi pentru tehnicieni-operatori vending
- verificare rapoarte bani tehnicieni
- verificare stocuri pentru punctul de lucru alocat
- contabilizare deconturi
- contabilizare facturi achizitii
- inregistrare extrase bancare

Firma germana, Dallmayr Vending & Office SCS, se ocupa cu operarea automatelor de bauturi calde. Este una dintre primele firme de vending aparuta pe piata romaneasca fiind cunoscuta prin calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.�

Expirat
Contabil  -  Dallmayr Vending Office SCS