Gratis

CONTABIL XXXLutz Mobilier - Militari

XXXLutz Mobilier Militari

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii superioare in domeniul economic
  • Experienta in domeniul contabilitate de minim 2 ani
  • Bune cunostinte de operare in Excel/Word
  • Experiență sau familiaritate cu programul SAP reprezintă un avantaj
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
  • Abilitatea de a gestiona eficient timpul și de a prioritiza sarcinile
  • Atenție la detalii
  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta continuu

Descrierea jobului

  • Verificarea si inregistrarea a facturilor de la furnizori, a deconturilor de cheltuieli si a extraselor de banca
  • Verificarea registrului de casa
  • Intocmirea facturilor catre clienti
  • Verificarea componentei soldurilor conturilor din balanta analitica care ii sunt repartizate
  • Participare la procesul de audit financiar si alte procese financiare si contabile
  • Intocmire de rapoarte diverse

Te invităm în marea familie XXXLUTZ, unde te aşteaptă şcolarizări în cadrul unei echipe dedicate, recompense financiare orientate către performanţă şi opţiuni atractive pentru dezvoltarea ta profesională! Compania XXXLutz KG a fost înfiinţată în 1945 în Austria. Din 1973 menţine o politică de expansiune constantă, iar în ultimii ani a deschis în jur de 10 magazine noi pe an.

În total grupul XXXLutz operează 320 de filiale. 25.700 de angajaţi activează în cadrul grupului, acesta fiind în prezent în top 3 cei mai mari retaileri de mobilier.

Lucrează la XXXLutz!

XXXLutz oferă de peste 70 de ani locuri de muncă atractive și sigure cu oportunități excelente de promovare și câștig. Peste 25.000 de angajați se dezvoltă zilnic în cele mai variate domenii de activitate și departamente.

Daca esti o persoana ce isi doreste sa se dezvolte profesional in domeniul comertului, vrei mai mult de la viata, esti pozitiva si gata de a descoperi o lume plina de provocari, alatura-te si creste cu XXXLutz.
Cautam si credem in oameni ca tine! ​

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024