Gratis

CONTABIL SENIOR

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Contabilitate primara
Cerinte:
  • cunostinte de contabilitate,
  • Studii medii sau studii superioare in economie;
  • cunostinte bune de calculator si abilitatti de organizare,
  • Atentie la detalii;
  • Abilitati de prioritizare;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Bune abilitati de planificare si organizare a timpului de lucru;
  • Cunoasterea limbii engleze
  • Capacitate de comunicare efecienta si corecta

Descrierea jobului

  • Inregistrarea, distribuirea si organizarea corespondentei si a documentelor
  • Administrarea bazei de date a clientilor, furnizorilor si colaboratorilor
  • Intocmirea si editarea diverselor documente, rapoarte si analize (periodice si la cerere)
  • Urmareste solduri clienti/incasari la datele scadente aferente;
  • Urmarirea circuitului documentelor si respectarea procedurilor de lucru ale unitatii.
  • Livrare proiectelor la timp .
Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • mediu de lucru placut;
  • salariul este atractiv si se discuta in cadrul interviului;
  • pozitie centrala birou - FLOREASCA

Companie internationala, unul dintre actorii principali in managementul de proiecte din Romania.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.