Publicat 18 Ian 2019 | Reactualizat 15 Feb 2019 | Expiră 18 Feb 2019

Contabil senior - perioada determinata 3 ani

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta anterioara intr-o firma de expertiza contabila, vechime minima 1 an in contabilitate financiara;
Cunoasterea legislatiei in domeniu;
Limba engleza nivel avansat;
Abilitatea de a analiza informatii;
Persoana responsabila, organizata, meticuloasa, corecta.

Important: Locatia noastra este in str. Buiacului nr. 2, Com. Mogosoaia, Jud. Ilfov. Asiguram transportul din Bucuresti din 3 locatii: metrou Basarab, Aurel Vlaicu si Pacii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- evidenta contabila generala conform legislatiei in vigoare;
- inregistrarea documentelor in programul de contabilitate (Navision);
- inregistrarea operatiunilor de trezorerie (banca, casa, avansuri spre decontare);
- urmarirea scadentelor la plata pt. furnizori, prestatori de servicii;
- verificarea rapoartelor referitoare la productia realizata si intocmirea facturilor in baza lor;
- contabilitatea si controlul evidentei mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar;
- contabilitatea cheltuielilor general administrative ale firmei.

Beneficii:
- asigurare transport din Bucuresti + decontare transport pe aria Bucurestiului sau decontare transport pentru angajatii care vin din alte localitati in limita unor plafoane lunare
- tichete de masa de 12 ron
- program avantajos (7:30 - 16:00 de luni pana vineri, cu 40 minute de pauza)
- mediu de lucru placut si posibilitatea de a invata

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI: Regenersis apartine de grupul de firme american CTDI, avand aproximativ 230 angajati, repartizati pe proiecte in cadrul carora reparam echipamente electronice: telefoane mobile, tablete, GPS-uri, modemuri si decodoare TV. Activitatea se desfasoara intr-un mediu de lucru placut, cu o orientare evidenta catre imbunatatire continua si performanta. Ne dorim sa fim o echipa puternica, bine conturata si orientata spre rezultate, ne dorim sa fim deschisi si flexibili in fata provocarilor pe care le avem zi de zi pentru a reusi sa satisfacem cu succes asteptarile clientilor nostri. Mai multe detalii gasiti pe site-ul nostru: www.regenersis.ro sau pe www.ctdi.com.

Expirat
Contabil senior - perioada determinata 3 ani  -  SC Regenersis (Bucharest) SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles