Contabil senior / Economist

Lex Account Team S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Societatea noastra de expertiza contabila cauta o persoana care sa ni se alature pentru postul de economist (contabil senior), cu norma intreaga. Candidatul ideal ar trebui sa aiba studii superioare in domeniul contabilitatii, o experienta de minim 3 ani in evidenta contabila si sa cunoasca modul de lucru din softul SAGA.

Descrierea jobului

Operarea documentelor primite de la clienti in softul de contabilitate (SAGA)
Cunoasterea particularitatilor contabile si fiscale pentru toate tipurile de entitati (societati comerciale, PFA, ONG)
Salarizare, intocmire contracte de munca, transmitere in Revisal
Inchiderea lunara a balantei
Intocmire si depunere declaratii fiscale
Consultanta oferita clientilor

Societatea noastra de expertiza contabila are o experienta de peste 10 ani in domeniul financiar-contabil, oferind servicii complete pentru evidenta contabila a entitatilor, precum si servicii de evidenta a resurselor umane. Suntem un colectiv tanar, jovial, cu dorinta de a impartasi din experienta acumulata.
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.