de ani Fără Frică...

Publicat 05 Nov 2019 | Expiră 06 Dec 2019

Contabil - salariu motivant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Competente personale :

  • capacitate de concentrare si analiza
  • adapatabilitate la situatii noi
  • proactivitate
  • abilitati de organizare , supervizare si realizarea obiectivelor
  • lucrul in echipa
  • integritate si comportament profesional
  • abilitati in utilizarea aplicatiilor Microsoft Office si SmartBill
  • activitati de secretariat si lucrul cu calculatorul
  • punctualitate

Descrierea jobului

Responsabilitati :

  • evidenta contabila continua
  • inregistrare / intocmire facturi , analiza lunara a conturilor
  • inregistrarea cronologica si sistematica a tuturor operatiunilor
  • asigura evidenta cantitativa si valorica a patrimoniului societatii
  • asigura intocmirea corecta a documentelor justificative privind operatiunile contabile
  • sprijina conducerea societatii prin oferirea informatiilor,rapoartelor si analizelor economico-financiare necesare
  • indosarierea si arhivarea documentelor
  • secretariat
  • verificare+trimitere email-uri
  • intermedierea relatiilor uzuale cu clientii / colaboratorii

Crystaldeco este o companie producatoare dar si distribuitoare de portelan , sticlarie si bambus ce comercializeaza in detaliu in domeniul horeca pentru uz rezidential si comercial.

Combinam entuziasmul si ideile moderne cu experienta de peste 30 de ani in domeniu in biroul si showroom ul nostru din Bucuresti , str Nicolae Caramfil 22.

Expirat
Contabil - salariu motivant  -  Crystaldeco

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles