Gratis

Contabil Primar

BMC TRUCK&BUS S.A.

Candidatul Ideal

-persoană adaptabilă, cu capacitate de învățare și lucru cu oamenii;
-aptitudini de comunicare, atenție
-concentrare și rezistență la stres;
-cunoștințe bune de operare calculator (Saga, WinMentor, etc)
-abilităţi de a lucra în echipă, organizat și responsabil;
-minim un 3 experiență pe post similar.

Descrierea jobului

Responsabilități:
-întocmirea facturilor, avizelor de expediție, notelor de recepție
-crearea, menținerea și dezvoltarea bazei de date și relațiilor cu clienții
-transmiterea cerințelor clienților la departamentele corespunzatoare
-întocmirea rapoartelor de activitate și perfecționarea continuă a cunoștințelor tehnice despre produse
-întocmirea documentelor fiscale aferente livrărilor către clienți
-gestioneaza situatia stocurile de marfa ( de la calculator)

SC BMC TRUCK & BUS SA funcționează din 2002 în industria autobuzelor și camioanelor. De atunci, au fost vândute peste 4000 de vehicule.

SC BMC TRUCK & BUS SA este distribuitorul oficial al marcii “BMC”.

În, am luat decizia de a deveni singurul producător de autobuze din România pentru a produce un autobuz urban specializat pentru transportul public. Producem autobuzul romanesc marca EURO BUS DIAMOND .

Societatea noastra isi desfasoara activitatea pe o suprafata de 32000m2 , dintre care 12000 m2 reprezinta suprafata fabricii de autobuze.
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024