Gratis

Contabil Primar - Brasov

BELLE SOFA S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii Economice cu bune conostinte in domeniu legislativ.
  • Capacitate de asimilare rapida a informatiilor.
  • Experiența într-o poziție asimilara reprezinta un avantaj.
  • Atentie la detalii si dorinta de învățarea .

Descrierea jobului

  • Inregistrarea NIR materii prime si materiale consumabile;
  • Inregistrarea facturilor emise si transmiterea e-factura;
  • Inregistrarea consumurilor de materii prime si materiale;
  • Inregistrarea rapoartelor de productie;
  • Inregistrarea transferurilor intre gestiuni;
  • Transmiterea informatiilor privind casele de marcat (A4200, etc);
  • Intocmirea pontajelor si a condicii ce prezenta pentru sediu social si punctul / punctele de lucru.

Descrierea companiei

Producția și fabricarea de Mobilă.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024