CONTABIL PLATI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare economice;
  • Engleza , scris-vorbit, nivel mediu
  • Experienta profesionala de 2-3 ani intr-o pozitie similara;
  • Cunostinte operare PC (MS Office) - nivel avansat;
  • Cunostinte operare intr-o aplicatie ERP (de preferinta SAP) - reprezinta un avantaj;
  • Orientare spre analiză si atentie la detalii

Descrierea jobului

  • Pregateste raportul zilnic privind soldurile conturilor bancare si monitorizeaza disponibilitatea numerarului;
  • Mentine relatia cu bancile din punct de vedere operational;
  • Efectueaza plăți zilnic/lunar/trimestrial;
  • Verifica ordinele de plata intocmite, urmareste transmiterea si decontarea bancara a acestora; Raspunde solicitarilor de verificare plati;
  • Intocmeste saptamanal listele de plati furnizori;
  • Intocmeste documentele de casa, verifica si reconciliaza operatiunile efectuate prin registrul de casa al unitatii in contabilitatea primara si financiara,
  • Inregistreaza in programul de contabilitate extrasul de banca, registrul de casa si deconturile de cheltuieli;
  • Implicare in pregatirea raportarilor privind toate tranzactiile bancare;
  • Arhivează documentele justificative.

IREM GENERAL CONTRACTOR SRL BUCURESTI, parte a grupului IREM, este o persoana juridica romana infiintata in anul 2016, cu sediul in Bucuresti.
Activitățile se desfășoară la propriul punct de lucru și/sau în alte locații, în conformitate cu toate normele de siguranță și standardele de calitate.
Compania dispune de personal calificat, cu capacitate de lucru dovedită și tehnicieni cu experiență, pentru fabricarea, asamblarea, asamblarea și întreținerea instalațiilor industriale.
IREM GENERAL CONTRACTOR furnizeaza sisteme si servicii de montaj, reparatii si mentenanta cu solutii tehnologice extrem de adaptabile.

Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022