Publicat 02 Iul 2020 | Reactualizat 30 Iul 2020 | Expiră 02 Aug 2020

Contabil-operator facturare - Bolintin Vale, jud. Giurgiu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii economice universitare
- Cunostinte de contabilitate, legislatie contabila si fiscala
- Cunostinte de operare program contabilitate Nexus constituie un avantaj
- Spirit de echipa
- Initiativa, proactivitate, orientare catre lucrul cu cifre
- Orientare catre client
- Abilitati de negociere;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Persoana fara alte obligatii personale: job secundar sau firma proprie

Descrierea jobului

- Evidenta clienti
- Facturare
- Gestiune stocuri materii prime si materiale, produse finite
- Contabilizarea facturilor de intrare
- Organizeaza transportul materialelor catre clienti
- Coordoneaza incarcarea materialelor in mijloacele de transport si verifica corectitudinea documentelor de livrare
- Intocmeste documentele de intrare in gestiune a materiilor prime si a produsului finit
- Intocmeste periodic situatia stocurilor de produs finit- Locul de munca se afla in loc. Bolintin Vale, jud. Giurgiu.

SC Symmetrica SRL lider national in productia de prefabricate vibropresate din beton si a echipamentelor, utilajelor automatizate necesare productiei prefabricatelor destinate constructiilor civile si industriale.

Expirat
Contabil-operator facturare - Bolintin Vale, jud. Giurgiu  -  SC SYMMETRICA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles