Gratis

Contabil (Locatie Afumati)

ARMEDA CARPET

Candidatul Ideal

- experienta
- bune abilitati de comunicare
- implicare si seriozitate
- discretie

Descrierea jobului

-contabilitate primara (facturare, registru de casa, operatii cu stocuri,incasari, jurnal de banca)
-urmarirea situatiei contabile ,intocmirea si verificarea fiselor clienti/furnizori
-sub indrumarea directorului economic intocmirea de rapoarte contabile

ARMEDA CARPET este o companie care isi construieste cifra de afaceri din importul si distributia de covoare, printr-o retea nationala de clienti en-gros si propriile puncte de desfacere en-detail.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024