Gratis

Contabil / Economist Junior

PHOENIX MEDIA

Candidatul Ideal

  • absolvent/a de studii superioare economice
  • experienta 1-2 ani, pe o pozitie similara;
  • foarte bune abilitati de lucru cu cifre, rapoarte si baze de date;
  • foarte bune abilitati de organizare;
  • orientare spre detalii si rezultat;
  • cunostinte MS Office (obligatoriu cunostinte de Excel );
  • persoana analitica, structurata, atitudine proactiva, entuziasta, orientata spre client si rezolvare de probleme;
  • flexibilitate, capacitatea de a asimila cunostinte;
  • abilitati excelente de comunicare, implicare, atitudine pozitiva, dinamica, sociabila.

Descrierea jobului

  • Contabilitate primara/financiara – inregistrare documente in ERP
  • Verificarea facturilor primite în E-factura
  • Evidenta registrului de casa si intocmirea documentelor specifice
  • Participarea la activitatile zilnice/lunare/anuale ale compartimentului financiar contabil (in vederea depunerii declaratiilor lunare, inventarierea patrimoniului, auditarea situatiilor financiare si raportare IFRS)
  • Indeplinirea activitatilor legate de analiza financiara, intocmirea de diverse rapoarte interne in conformitate cu cerintele managerului.

Beneficii:
  • mediu de lucru placut
  • echipa de profesionisti
  • tichete de masa
  • telefon de serviciu
  • abonament la clinica medicala

Suntem activi de 20 de ani pe piața publicității outdoor, cu un portofoliu amplu de panouri digitale. Am intrat pe piața OOH cu ambiția şi dorința de a revoluționa industria prin viziune şi gândire pe termen lung. Din 2005 și până în prezent am adus pe piață mai multe premiere, fiind în prezent singura companie din zona OOH care oferă servicii în ceea ce privește targetarea personalizată.
Suntem o companie de publicitate matură, cu capital 100% românesc. Deschizători de drumuri în outdoor-ul românesc, în 2005 am lansat în România produsul revoluționar atunci - ecranul digital, ca instrument dinamic de promovare și advertising.
Phoenix Media este lider în piața de DOOH (digital out of home) și singura companie de outdoor din România care furnizează clienților săi date de audiență in timp real (GRP, TRP, Reach, Affinity).

Încă de la înființare în 2003, Phoenix Media și-a propus să se diferențieze prin inovație și prin îmbunătățirea permanentă a serviciilor, ajungand ca după 20 de ani să își câștige renumele de pionier în tehnologia digitală din outdoor-ul românesc.
Phoenix Media gestionează 117 de ecrane digitale de diferite tipuri și dimensiuni, în 14 orașe mari din Romania, asigurând astfel acoperire națională.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024