Gratis

Contabil junior

MASATTO DISTRIBUTION SRL

Candidatul Ideal

- Studii superioare finalizate la o facultate cu profil economic
- Cunostinte foarte bune de Excel (formule, functii, tabele pivot)
- Cunostinte avansate de limba engleza sau limba rusa (limba rusa reprezinta un avantaj)
- Experienta intr-o poziție similara minim 1 ani reprezinta un avantaj
- Spirit analitic, atentie la detalii
- Gandire logica, matematica
- Capacitate de a rezolva rapid si eficient problemele

Descrierea jobului

Intocmire facturi proforme si facturi
Gestionarea incasarilor, reconcilieri sume
Gestionarea facturilor primite
Urmarirea platilor
Intocmirea documentelor pentru delegatii
Verificarea documentelor primare aferente achizitiilor de bunuri si servicii de la furnizori si a deconturilor
Intocmire de rapoarte
Gestiunea concediilor
Palti furnizori si salarii
Alte activitati administrative

Compania Masatto se ocupă cu vânzarea și distribuția fotoliilor profesionale și terapeutice de masaj de peste 10 ani în România si Europa.

www.masatto.ro

Misiunea noastră este de a promova terapia prin masaj ca o soluție concretă în lupta cu stresul cotidian. Ne propunem să fim un standard de relaxare, să aducem un plus societății prin sănătate, să contribuim la echilibrul mental și fizic al fiecărui client, angajat, și partener.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 3 Mai 2024