CONTABIL JUNIOR

my Geisha 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- studii - profil economic;
- cunostinte de operare PC, utilizarea programului Navision constituie
un avantaj;
- persoana serioasa, flexibila, adaptabila, dornica de a acumula
cunostinte noi;
- cunostinte privind legislatia financiar- contabila in vigoare

Descrierea jobului

- evidenta contabila generala conform legislatiei in vigoare;
- intocmirea documentelor contabile primare;
- evidenta clientilor si furnizorilor;
- evidenta achizitii, mentinerea legaturii cu furnizorii;
- asigurarea evidentei documentelor, gestionarea si organizarea
corespondentei;
- asigura inregistrarea cronologica, sistematica si corecta a
documentelor justificative.

Beneficii :
- asigurare medicala;
- program de lucru: luni-vineri(07.00-15.30);
- mediu de lucru placut;
- prime de sarbatori.

My Geisha deschide noi dimensiuni fascinante pentru simtul olfactiv care este arhetipal si unic japonez.

My Geisha este acel pod care asteapta sa il strabati pentru a patrunde pe taramurile simtului olfactiv - un cuvant parfumat cu o multime de senzatii. My Geisha este despre senzualitate, sexualitate, o lume mistica a viselor si magiei. Geishele transforma seductia in arta, pe cand brandul My Geisha transforma arta seductiei in arome puternice si persistente.

Aromele orientale, lemnoase, cu ambra, pudrate, tari, cu note verzi si animalice sunt special impachetate, in sticlute de cristal si cutiute de catifea.

Sper ca My Geisha sa va ajute sa descoperiti in voi frumusetea, increderea, senzualitatea si puterea pe care geishele le ”poarta” cu atata naturalete. Pentru ca dincolo de mai multe arome puse impreuna, My Geisha este o poveste. O poveste care sper sa te ajute si pe tine, sa o scrii pe a ta

Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.