Contabil Junior

Pharm Ahead SRL - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu 2800 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• O persoana ordonata, harnica si dornica sa invete;
• Operativa si orientata catre sarcini, cu bune abilitati de operare pe calculator (Excel, Word);
• Cu abilitati foarte bune de identificare si rezolvare de probleme;
• Rezistenta in activitati ce presupun un ritm de lucru alert.

Descrierea jobului

• Contabilizeaza si inregistreaza facturile furnizorilor, clientilor in aplicatia contabila (SAGA)
• Inregistreaza documentele de incasare a facturilor;
• Inregistreaza registru de casa venit din casieriile din teritoriu;
• Verificarea inregistrarii facturilor de marfa;
• Colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile.

Pharm Ahead SRL este o companie romaneasca cu profil de distributie a produselor farmaceutice si parafarmaceutice.
Publicat 26 mai 2022 Reactualizat 23 iun. 2022 Expiră 25 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos