CONTABIL JUNIOR

S.C Bambus SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare în domeniul economic, absolvite cu diplomă de licență;
  • Experienta in domeniul financiar-contabil constituie avantaj;
  • Persoana ordonata, comunicativa, obisnuita cu lucrul in echipa, atenta la detalii;
  • Cunostinte operare PC;

Descrierea jobului

  • Inregistreaza si verifica extrasele de cont, verifica introducere foi de varsamant si alte documente financiar contabile;
  • Inregistreaza si verifica facturile de cheltuieli ale firmei alocarea lor pe centre de cost;
  • Efectueaza, ori de cate ori este nevoie, punctari si confirmari de sold cu furnizorii/clientii societatii;
  • Furnizeaza informatii solicitate de Departamentul Comercial si Departamentul Logistic legate de facturi, plati, incasari , situatia garantii , etc
  • Participa la pregatirea documentelor, rapoartelor si dosarelor pentru inchiderea de luna;
  • Participa la pregatirea diverselor proceduri de lucru aferente activitatii desfasurate

BENEFICII:
  • Pachet salarial atractiv bazat pe experienta, cunostinte si performanta;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala;
  • Atmosferă de lucru plăcuta, intr-un mediu profesionist si dinamic;
  • Sustinerea din partea unei echipe manageriale care incurajeaza implicarea si initiativa.

S.C. BAMBUS S.R.L. este un jucator activ pe piata de profil incepand cu anul 1993 si are ca activitate principala comercializarea produselor alimentare si bauturilor. Pe parcursul celor 26 de ani de activitate, portofoliul de produse, precum si aria de activitate s-a diversificat, iar in momentul de fata societatea acopera clienti la nivelul județelor Neamț și Vaslui. Produsele promovate sunt atent selectionate pentru a le putea oferi clientilor nostri cea mai buna calitate.

Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos