Contabil Junior

PKF FINCONTA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii universitare in domeniul economic si financiar-contabil (absolvent al Facultatii de contabilitate si informatica de gestiune - ASE);
  • Experienta de minim 2 ani in pozitia de junior-contabil;
  • Experienta in operare PC: programe de contabilitate, Excel , Word;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu sau avansat;
  • Persoana organizata, comunicativa , cu spirit de echipa si determinata in a-si dezvolta cariera.

Descrierea jobului

RESPONSABITATI:
  • Introducerea in programul de contabilitate a tuturor documentelor primare.
  • Intocmirea jurnalului de vanzari, de cumparari, registrului de casa si registrului de banca.
  • Emiterea de facturi.
  • Intocmirea ordinelor de plata.
  • Arhivarea documentelor.

BENEFICII:
  • Salariu atractiv.
  • Dezvoltare profesionala continua.
  • Mediu de lucru placut.

PKF FINCONTA este membra a PKF International, o retea internationala de firme independente, care va ofera consultanta de cea mai inalta clasa si audit oriunde in lume. Suntem o societate de expertiza contabila, audit si contabilitate care functioneaza in acest domeniu inca din anul 1994.
Publicat 26 ian. 2022 Reactualizat 23 feb. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos