CONTABIL JUNIOR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam persoane dinamice, deschise si ambitioase.

Daca:

- Esti o persoana pozitiva si orientata catre rezultat;
- Ai foarte bune cunostinte de operare PC;
- Dai dovada de atentie, meticulozitate;
- Ai spirit de echipa si abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- Esti o persoana serioasa si dornica de implicare;
- Ai cunostinte minime de contabilitate (cunoasterea programului de contabilitate Saga constituie un avantaj)

Atunci esti persoana pe care o cautam! Te asteptam intr-un mediu de lucru placut, unde vei avea parte de training si asistenta pe tot parcursul activitatii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Contabilizare acte in programul Saga.

Beneficii:

- Posibilitati de dezvoltare profesionala si avansare pe un post de contabil senior.

Firma de contabilitate cu peste 10 ani de experienta in domeniu, Proficont Statements SRL este situata in Cluj-Napoca si ofera servicii de contabilitate, servicii HR, consultanta financiar-contabila, analiza financiara. Cu un numar mare de clienti si tot atatea provocari, echipa Proficont Statements mizeaza pe ideea ca serviciile financiar contabile, consultanta in afaceri, calculul taxelor si impozitelor, contabilitatea, etc nu inseamna doar colectarea de bonuri si facturi, respectiv realizarea mecanica a bilantului, ci inseamna interpretarea corecta si inspirata a legislatiei in vigoare si consultanta personalizata in functie de realitatile fiecarui client in parte.
Publicat 26 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos