Publicat 31 Iul 2019 | Expiră 31 Aug 2019

CONTABIL JUNIOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare economice;
Experienta contabilitate primara de min.6 luni;
Cunostinte foarte bune operare PC (Office);
Abilitati de comunicare si relationare;
Persoana organizata, atenta si minutioasa la introducerea in programul de contabilitate a actelor primare si la completarea registrelor obligatorii;

Descrierea jobului

Societatea recruteaza CONTABIL JUNIOR pentru punctul de lucru din Afumati, jud.Ilfov
Inregistrareaza operatiunile de incasari si plati cu numerar;
Efectueaza operatiuni bancare si intocmeste setul de documente pentru operatiuni bancare;
Introducerea in contabilitate a facturilor de cheltuieli;
Asigura arhivarea documentelor primare;
Asigura suport administrativ si operational superiorului in pregatirea raportarilor;
Urmarirea scadentelor la plata pt. furnizori, prestatori de servicii etc.;
Intocmeste diverse situatii solicitate de conducerea societatii.

Ultra Brigt este o companie cu capital 100% Romanesc,ce are ca activitate principala comert de tip en-gross,import si distributie materiale electrice.
Societatea Ultra Bright isi propune sa devina un furnizor/partener important si de incredere in lumea materialelor electrice,sa ofere servicii si produse de calitate clientilor.
De aceia avem nevoie de un personal cu experienta care sa ne ajute sa realizam ce ne-am propus.

Expirat
CONTABIL JUNIOR  -  Ultra Bright

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles