Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 04 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Contabil Junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

Absolvent de facultate cu profil economic (preferabil specializarea contabilitate)

Cunostinte in domeniul contabilitatii;

Cunostinte word, excel, outlook;

Seriozitate, disciplina, lucru in echipa;

Avantaje:

Cunostinte programe de operare date in contabilitate;

Absolvirea unui liceu economic;

Cunoasterea limbii italiana si engleza.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

- preluare si procesare documente de la clienti;

- arhivarea documentelor;

- prelucrare informatii pana la obtinerea corecta a balantei si intocmirea bilantului;

- verificarea jurnalelor de vanzare/cumparare, situatii clienti/furnizori, banca, etc.;

- alte operatiuni si situatii solicitate in activitatea financiar-contabila;

Beneficii:

- mediu de lucru stimulativ, cu expunere internationala care permite acumularea rapida de cunostinte;

- evaluarea periodica in vederea cresterii salariale si avansarea in cariera.

Boscolo & Partners este membru Crowe Global, o rețea globală de firme de consultanţă, audit şi contabilitate, dezvoltată ca suport pentru companiile care își asumă angajamente transfrontaliere. Cotată în top 10 rețele de specialitate la nivel mondial, cu peste 33,000 de profesioniști grupați în 750 sedii, Crowe Global oferă expertiză detaliată şi transparentă în 130 de ţări din întreaga lume.
Crowe Romania are trei birouri teritoriale, in Bucuresti, Timisoara si Cluj-Napoca si o echipa de 90 de specialisti.

Parte a unei rețele internaționale, compania are acces nelimitat la informații, asigurându-se astfel sprijinul și expertiza profesioniștilor din alte filiale în efortul de a găsi cele mai bune soluții pentru clienții săi din România. În calitate de membru independent al Crowe Global, Boscolo & Partners activează în baza unui set comun de valori fundamentale, luându-și angajamentul de a oferi servicii impecabile, la standarde internaționale de calitate, pentru toți clienții, indiferent de locația lor.

Expirat
Contabil Junior  -  BOSCOLO & PARTNERS SRL