Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Contabil junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana cautata va receptiona, verifica, ordona si indosaria documentele primare, va culege datele si va inregistra aceste dcoumente, va avea activitati contabile specifice. Ne dorim un coleg proactiv, organizat, dinamic, cu abilitati de comunicare, cunostinte PC; constituie avantaj cunoasterea unor notiuni contabile de baza.

Descrierea jobului

Oferim posibilitatea de dezvoltare a competentelor si experientei profesionale; accesul la o arie complexa de spete din domeniu; salariu motivant.

Expirat
Contabil junior  -  PAMIR CONTABILITATE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles