Publicat 02 Ian 2019 | Reactualizat 09 Ian 2019 | Expiră 02 Feb 2019

CONTABIL IN FIRMA DE COTABILITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie in continua imbunatatire a cunostiintelor profesionale, dornic sa invete din cadrul echipei, autodidact, deschis la provocari, respectos cu colegii, implicat si constiincios.

Descrierea jobului

Contabil primar in cadrul unei firme de contabilitate, se va lucra in echipa cu contabii autorizati cu experienta. Sunt necesare cunostiinte pentru operarea in programul Saga a actelor primare si inregistrari Revisal.

Firma de contabilitate cu vechime de peste 15 ani in Brasov, portofoliu de peste 200 clienti. Colectiv tanar si entuzist, dornic de perfectionare continuua. Spatiu de lucru modern , dotat corespunzator pentru a crea un mediu placut pentru munca in echipa.

Expirat
CONTABIL IN FIRMA DE COTABILITATE  -  TOP BERATUNG SRL