Publicat 12 Apr 2018 | Expiră 13 Mai 2018

CONTABIL GESTIUNE PRIMARA

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ti-au placut cifrele si cum sa le interpretezi, daca iti doresti sa inveti si mai mult despre contabilitate si consideri ca ai trecut de etapa de intelegere a bazelor sale, atunci acest job este pentru tine!

Pregatire necesara:

- absolvent(a) studii medii sau superioare in domeniul contabilitatii;
- experienta de minim 1an in operare de programe de contabilitate si gestiune;
- cunostinte aprofundate de contabilitate.

Descrierea jobului

Cerinte:

- atitudine pozitiva si amabila;
- atentie deosebita la detalii;
- viteza de lucru;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- fire echilibrata, calma, flexibila;
- dorinta de perfectionare.

Responsabilitati:

- primeste, verifica si inregistreaza documentele primare de contabilitate (Gestpro);
- tine evidenta permanenta a soldurilor;
- participa la intocmirea inventarelor;
- tine evidenta bonurilor de consum (lunar);
- tine legatura cu bancile unde compania are conturi deschise;
- intocmeste si verifica OP-urile.

Potential de dezvoltare:

-In domeniul analizei financiare;
-In domeniul controlling financiar.

Beneficii:

- salariu bazat pe criterii de performanta, incepand cu 1800 ron net;
- angajarea are loc pe baza de contract individual de munca;
- lucrul intr-o echipa tanara si dinamica, intr-un mediu propice dezvoltarii profesionale si acumularii de cunostinte.

Toate candidaturile vor ramane confidentiale.

Descrierea companiei

Companie IT/Telecom cu reprezentare nationala.

Daca valorile tale profesionale coincid cu valorile noastre, respectiv performanta, profesionalismul, Implicarea si Inovatia, te invitam sa ni te alaturi.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

CONTABIL GESTIUNE PRIMARA  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles