Contabil Gestiune ( HoReCa)

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii economice, in domeniul financiar-contabil
  • Experienta min. 3 ani in contabilitatede gestiune restaurant/alimentatie publica
  • Cunoasterea soft-ului de contabilitate Expressoft
  • Cunostinte avansate Microsoft Office (in special Excel)
  • Simt analitic; Atentie sporita la detalii; Capacitate de prioritizare a sarcinilor si respectarea termenelor de predare; Capacitate de adaptare rapida la mediul dinamic; Flexibilitate, adaptabilitate, initiativa, proactivitate; Orientare spre rezultat.

Descrierea jobului

Activitatea se desfasura la sediul din Popesti Leordeni dar si la sediul restaurantelor din zona Floreasca, Popa Petre, Nerva Traian

Responsabilitati:
  • Operarea zilnica a facturilor de la furnizorii restaurantului
  • Verificarea si inregistrarea zilnica a incasarilor/registru de casa
  • Administrarea softului de gestiune specific "Expressoft" (NIR-uri, inventare, retete, costuri, preturi, stocuri)
  • Intocmirea lunara a balantei de verificare
  • Intocmirea situatiilor declarative conform legislatiei in vigoare: decont TVA, declaratii privind obligatiile la bugetul de stat, la bugetele de asigurari sociale
  • Incadrarea corectă a documentelor contabile, conform prevederilor din Codul Fiscal si a Normelor de aplicare
  • Planificarea si urmarirea actiunilor de inventariere produse finite si materii prime restaurant

SARA este povestea gourmet, savurată când dorești un prânz sănătos sau o cină ce poartă gustul Italiei sofisticate.

Din pasiune pentru gusturile rafinate ale rețetelor gastronomice italiene, te așteptăm într-un spatiu prietenos, în care te răsfeți cu aromele rafinate si inconfundabile ale produselor culinare tradiționale "Made in Italy".

Te surprindem și în maniera #TakeAway: poartă acasă, celor dragi, din bunătățile mediteraneene ale boutique-ului #gourmet... sau practică-ți veleitățile de #chef în propria bucutărie. Deserturile, făcute în casă, cu pasiune, pricepere și mult zâmbet, ..., sunt favorite chiar și după mesele copioase. Oricînd disponibile "la pachet" și prin comenzi personalizate.

Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos