Gratis

Contabil / Economist

TEMPINI SOLUTIONS RO

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana:

Cu studii superioare finalizate si experienta in domeniul contabil de minim 5 ani
Autonoma, proactiva si responsabila
Dinamică, sociabilă, atentă la detalii

Cu bune abilități de comunicare și lucru în echipă

Cunostinte de operare PC MS Office, Word, Excel, internet,
Cunostinte solide de contabilitate si fiscalitate

…TE ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA!

Descrierea jobului

Gestioneaza partea de incasari numerar caserie : operare incasari, registrul de casa, verificarea soldurilor cu partenerii.
Verifica corectitudinea facturilor de clienti : agent/centru de profit, existenta anexelor ( contracte unde ste cazul, CMR- pt livrari intracomunitare, etc)
Intocmeste facturi diverse/periodice clienti .
Inregistreaza facturi servicii ( gestioneaza documentele aferente ex. Comenzi transport , centre de cost, etc)
Intocmirea diferitelor rapoarte la solicitarea managementului societatii.
Ofera backup responsabilului departamentului financiar-contabil cand este cazul.

Ce iti oferim:

Un mediu de lucru placut in care performanta este rasplatita
Salariu atractiv
Stabilitate pe termen lung

Tempini Solutions Ro continua istoria brandului Tempini pe piata din Romania. Istoria de 100 de ani a brandului Tempini este implementata cu succes pe piata locala, devenind, in cei 12 ani de experienta, principalul jucator pe segmentul premium al amenajarilor interioare. Avand ca domeniu de activitate comercializarea placilor ceramice , in special de dimensiuni mari, a parchetului dublu si triplu stratificat, a obiectelor sanitare si a intregii game de materiale, s-a remarcat in special prin showroom-urile amenajate la standarde italiene si prin consultanti specializati, atat in domeniu dar mai ales in oferirea servicilor de calitate,

De asemenea, putem afirma, fara teama de a gresi, ca am fost pionieri in implementarea unui management participativ, management care apreciaza si recompenseaza fiecare idee venita din partea oricarui membru al echipei. Less about TEMPINI SOLUTIONS RO S.R.L
Activate
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024