Gratis

Contabil-Economist

ADEL FINANCE CONT S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm un economist/contabil experimentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Candidatul ideal ar trebui să fie o persoană care demonstrează pasiune pentru domeniul contabilității și finanțelor și care este pregătit să se angajeze într-o colaborare pe termen lung pentru succesul companiei noastre.

Avem în vedere un profesionist cu cel puțin 3 ani de experiență în domeniul contabilității, care să posede cunoștințe solide în întocmirea și analiza datelor financiare. Candidatul ideal va fi familiarizat cu principiile contabile și va putea aplica corect legislația fiscală și reglementările contabile relevante.

Un aspect esențial al acestui rol este capacitatea de a lucra cu precizie și atenție la detalii pentru a asigura exactitatea și corectitudinea informațiilor financiare. Candidatul ar trebui să fie capabil să analizeze și să interpreteze datele financiare pentru a identifica tendințe, discrepanțe sau anomalii și să ofere soluții eficiente pentru rezolvarea problemelor identificate.

O altă calitate importantă este abilitatea de comunicare și colaborare. Candidatul ideal va fi capabil să comunice clar și eficient cu colegii și să colaboreze cu alte departamente pentru a asigura coerența și integritatea datelor financiare.

Pentru acest rol, este necesară o pregătire academică relevantă în domeniul contabilității, economiei sau domenii similare, iar certificări profesionale precum CECCAR sau ACCA sunt considerate un avantaj.

Dacă sunteți un profesionist motivat, orientat către rezultate, cu abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor și dornic să vă alăturați unei echipe dinamice și orientate către succes, vă încurajăm să aplicați pentru acest rol.

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la succesul nostru în continuă expansiune în domeniul contabilității și finanțelor!

Descrierea jobului

Ești în căutarea unei oportunități de a te alătura unei echipe dinamice și de a-ți dezvolta cariera în domeniul contabilității? Adel Finance Cont, o firmă de contabilitate cu o experiență solidă de 5 ani, situată în inima Clujului, își extinde echipa și caută un economist/contabil dedicat și motivat pentru a se alătura departamentului nostru financiar.

Responsabilități:

Înregistrarea și reconcilierea tranzacțiilor financiare
Întocmirea și analiza bilanțului și a rapoartelor financiare
Asigurarea conformității cu legislația fiscală și reglementările contabile relevante
O foarte bună cunoaștere a programului SAGA, Microsoft Office,
Analiza și interpretarea datelor financiare pentru identificarea tendințelor și a problemelor potențiale
Oferirea de soluții eficiente pentru rezolvarea problemelor identificate
Menținerea unei comunicări eficiente cu colegii și clienții

Beneficii:

Salariu competitiv: Oferta noastră include un salariu atractiv între 3000 și 4000 de lei net, în funcție de experiență și performanță.
Atmosferă de lucru plăcută: La Adel Finance Cont, promovăm o cultură de lucru pozitivă și cooperativă, în care fiecare membru al echipei este valorizat și încurajat să își aducă contribuția la succesul companiei.
Oportunități de dezvoltare profesională: Oferim posibilități de formare și dezvoltare continuă, pentru a-ți perfecționa abilitățile și a-ți avansa cariera în domeniul contabilității.
Program flexibil: Ne preocupă echilibrul dintre viața profesională și cea personală, așa că oferim un program flexibil adaptat nevoilor tale.

Dacă ești un profesionist dedicat, orientat către rezultate și dornic să te alături unei echipe dinamice și orientate către succes, aplică acum pentru acest rol și fă primul pas către o carieră de succes în domeniul contabilității la Adel Finance Cont!

Contactează-ne astăzi pentru mai multe informații și hai să construim împreună viitorul financiar al companiei noastre și al tău!

Bine ați venit la Adel Finance Cont, partenerul dvs. de încredere în gestionarea financiară și contabilitatea eficientă! Cu sediul în inima Clujului-Napoca, suntem o firmă de contabilitate locală în plină dezvoltare, dedicată oferirii de soluții personalizate și profesionale pentru clienții noștri.

Cu o experiență solidă de 5 ani în domeniul contabilității și finanțelor, Adel Finance Cont a fost alături de numeroase afaceri în călătoria lor spre succes financiar. Ne-am câștigat reputația de partener de încredere, oferind servicii contabile de înaltă calitate și consultanță financiară adaptată nevoilor specifice ale clienților noștri.

La Adel Finance Cont, ne-am angajat să vă oferim nu doar servicii contabile standard, ci și o abordare personalizată pentru fiecare client. Înțelegem că fiecare afacere are nevoi unice și că succesul financiar depinde de o gestionare precisă a resurselor. Echipa noastră de contabili experimentați și dedicați este aici pentru a vă oferi expertiza și suportul de care aveți nevoie pentru a vă atinge obiectivele financiare.

Indiferent dacă sunteți un antreprenor începător sau o afacere consolidată, la Adel Finance Cont suntem aici pentru a vă ajuta să vă atingeți obiectivele financiare. Serviciile noastre cuprind întreaga gamă de activități contabile, inclusiv înregistrarea tranzacțiilor, întocmirea bilanțului, raportarea financiară, consultanța fiscală și multe altele.

Vă invităm să ne contactați astăzi pentru a discuta despre cum putem să vă ajutăm să vă gestionați eficient contabilitatea și finanțele și să vă conducem afacerea către succesul pe care îl meritați. La Adel Finance Cont, suntem aici pentru dvs. și pentru succesul afacerii dvs.!

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024