CONTABIL - ECONOMIST SENIOR

ACCOUNTS EXPERTS ADVISORS SRL 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • foarte bun cunoscator si cu experienta in aplicarea prevederilor legislatiei financiar-fiscale-contabile
  • experienta aprofundata in tinerea si conducerea evidentelor financiar-contabile si de gestiune
  • capacitate de lucru in conditii de activitate intensa
  • bune calitati de comunicare in scris si oral; Cunoscator al limbii engleze, scris si vorbit
  • experienta in organizarea activitatii profesionale si bun organizator
  • bune calitati in analiza analitica si sintetica a activitatii profesionale
  • bun cunoscator al formelor de organizare a persoanelor fizice si/sau juridice
  • cunostinte bune in utilizarea computerului si aplicatiilor Excel, Word
  • bune cunostinte ale programelor de contabilitate SAGA, WINMENTOR

Descrierea jobului

1. account management pentru un portofoliu de clienti
2. managementul si tinerea evidentelor financiar-contabile si de gestiune
3. consultanta financiar/fiscala
4. intocmirea rapoartelor fiscale si contabile legale
5. intocmirea rapoartelor de management financiare
6. actualizarea cunostintelor legale specifice activtatii profesionale
7. reprezentare in relatiile cu autoritatile

Beneficii
1. Salariul net intre 5000-6000 lei plus alte beneficii

Societate de contabilitate si de consultanta financiar/fiscala si in managementul societatilor.
Publicat 7 Sept. 2022 Reactualizat 7 Oct. 2022 Expiră 7 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.