Publicat 23 Iul 2008 | Reactualizat 21 Aug 2008 | Expiră 23 Aug 2008

Contabil cu experienta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare finante-contabilitate (constituie avantaj)
Experienta in domeniu (obligatoriu)
Cunoscator de limba italiana (obligatoriu)
Abilităţi de lucru cu termene limită
Bune abilitati de comunicare, organizare si disciplina a muncii
Bune abilitati de operare PC
Onestitate, perseverenta
Domiciliul stabil in Bucuresti

Descrierea jobului

- inregistrarea operatiunilor si introducerea documentelor contabile in sistemul informatic;
- validarea si analiza datelor introduse;
- verificarea documentelor primare si deconturilor de cheltuieli;
- urmarirea soldurilor contabile;
- evidenta de gestiune a stocurilor
- inregistrarea facturilor de furnizori;
- intocmirea de rapoarte si statistici prevazute de lege;
- intocmit diverse situatii, cheltuieli, rapoarte, evidente, incasari.
- intocmirea situatiilor lunare / trimestriale / anuale catre administratia financiara si statistica

Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Mediu international de lucru

CV-urile pot fi trimise la email: management@mengotti.ro / Fax: 021.305.59.57,
sau pot fi depuse la sediu: MENGOTTI, Calea Victoriei 48-50.

MENGOTTI este un concept de magazin multibrand care comercializeaza in exclusivitate branduri de lux precum: Prada, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Fendi, Valentino, Versace, Etro, Loro Piana, Alessandro Dell’Aqua, Scervino, Giambattista Valli, 6267, Moncler, Diane Von Furstenberg, Neil Barrett, Christian Dior.

Expirat
Contabil cu experienta  -  MENGOTTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles