Contabil cu Experienta in SAGA si Evidenta pe Centre de Cost

ACS ACADEMIA DE FOTBAL VIITORUL CLUJ

Candidatul Ideal

Cerințe:

Experiență demonstrată în contabilitate, cu o vechime de cel puțin 5 ani.
Cunoștințe solide în utilizarea programului SAGA.
Abilități excelente de comunicare și analiză.
Atestat de contabil sau studii relevante în domeniu.
Capacitatea de a lucra în mod eficient sub presiune și de a respecta termenele limită.
Pasiune pentru domeniul contabilității și dorința de a învăța și de a se dezvolta continuu.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Gestionează și întreține evidența contabilă în conformitate cu legislația fiscală și normele contabile în vigoare.
Experiență solidă în utilizarea programului SAGA pentru a gestiona și monitoriza tranzacțiile financiare.
Realizează reconcilieri bancare și urmărește fluxurile de numerar.
Eficientizează procesele contabile și propune îmbunătățiri în fluxurile de lucru.
Efectuează înregistrările contabile și generează rapoartele financiare periodice.
Experiență în gestionarea și monitorizarea costurilor pe centre de cost.
Colaborează strâns cu echipa financiară pentru a asigura acuratețea datelor și a rapoartelor financiare.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulativ.
Dezvoltarea profesională și oportunități de avansare.
Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Suntem o companie în plină creștere din domeniul sportiv. Ne angajăm să oferim servicii de calitate și să dezvoltăm relații de lungă durată cu clienții și partenerii noștri. În căutarea noastră continuă pentru excelență, suntem în căutarea unui contabil talentat și dedicat să se alăture echipei noastre.

Locație: Cluj-Napoca, Detunata nr 4
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024