CONTABIL CHITILA

ALIAND CONSULTING - firma recrutare personal 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Pentru clientul nostru, societate de productie semifabricate din Chitila, Ilfov, cautam CONTABIL.

Studii medii/ superioare de profil
Experienta in lucrul cu orice ERP
Experienta de minim 3 ani in activitatea financiar-contabila

Descrierea jobului

Descriere job

Inregistrare facturi de furnizori interni si externi
Inregistrarea opratiunilor bancare
Contabilitatea trezoreriei
Verificare conturi si pregatire balanta
Mentinerea comunicarii cu ANAF

Beneficii

Tichete de masa de 15 lei/zi
Contract pe perioada nedeterminata
Program : L-V 8.00-16.30
22 zile concediu de odihna anual
Transport decontat( 300 lei/luna) sau asigurat de la Piata Chibrit

Aliand Consulting este o societate specializata in servicii de resurse umane infiintata din pasiunea pentru performanta si dorinta de transfer a know-how-ului.

Cu o noua abordare a activitatilor de resurse umane, promovam un sistem transparent, dinamic, clar procedurat si accesibil deopotriva pentru angajator cat si pentru angajati.

Publicat 14 Sept. 2022 Expiră 14 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.