Contabil / asistent manager (m/f)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Companie de constructii angajam contabil pentru contabilitate primara si asistenta manageriala

Ar trebui sa ai:

- studii medii, ideal superioare
- abilitati de sinteza si analiza, responsabilitate maxima si atentie sporita
- operare foarte buna si rapida calculator, MS Office(word,excel,etc.) mail
- cunostinte privind folosirea aparaturii de birotica (fax, scaner, copiator, imprimanta etc.)
- limbaj corect şi bogat in conţinut, fermitate si diplomatie
- persoana motivata, pozitiva si energica si foarte rezistenta la stres
- implicare puternica in activitate

Descrierea jobului

Ne dorim alaturi de noi o persoana care sa aiba urmatoarele responsabilitati principale:

- intocmire documente primare
- realizarea de diverse statistici, analize, grafice
- urmarirea documentelor/corespondentei, incasarilor, platilor, evidenta soldurilor clienti/furnizori
- scanarea si arhivarea electronica a documentelor intrate / iesite din firma
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management, orice alte activitati necesare bunului mers al firmei
Publicat 7 dec. 2021 Reactualizat 4 ian. 2022 Expiră 6 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos