Gratis

Contabil/a

Contabilitate Olaru S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam o persoana serioasa, responsabila, oganizata, interesata permanent de pregatirea profesionala avand cunostinte de contabilitate.
Persoana va lucra sub indrumarea unui expert contabil cu experienta, unde va putea invata si progresa.

Abilitati bune de comunicare.
Capacitate de a respecta termenele limita.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Introducere acte in programe de contabilitate Saga / ContabSQL
- Indosariaza si arhiveaza documentele, dupa inregistrare;
- Se informeaza permanent in legatura cu modificarile legislative care au legatura cu sarcinile de serviciu
- Pregateste diverse situatii contabile sub indrumarea unui expert contabil
- Verifica jurnalele de TVA si balantele contabile inainte de inchiderea lunara/trimestriala
- Intocmeste declaratii ANAF (100, 300, 301, 390, 394, 112)
- Intocmeste state de salarii sau pontaje

Beneficii:
- Dezvoltare profesionala (training si asistenta din partea unui Expert Contabil)
- Full-time, dar program flexibil

Suntem o firma mica, localizata in Cotroceni Business Center, aproape de statia de metrou Politehnica si AFI Cotroceni.
Oferim servicii contabilitate pentru o gama variata de clienti.
Programul este flexibil intr-o masura negociabila.
www.de-contabilitate.ro.

Publicat 6 Mai 2024 Reactualizat 6 Mai 2024 Expiră 5 Iun. 2024