de ani Fără Frică...

Publicat 06 Mar 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Contabil/a

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- are studii medii de specialitate sau studii superioare de specialitate, cu experienta in domeniul contabilitatii;
- bune capacitati de comunicare verbala si scrisa;
- perseverent, ordonat, organizat, corect, tenace si motivat de rezultate;
- cunostinte foarte bune de operare PC - MS Office.

Descrierea jobului

- generare Registre Contabile;
- intocmire declaratii fiscale: TVA, impozit pe profit, alte taxe si impozite;
- intocmirea periodica a raportului contabil si prezentarea clientului;
- raspunde de corectitudinea si veridicitatea informatiilor transmise.

Programul de lucru este de L-V intre orele 8:00 - 16:30. Mai multe detalii le veti putea afla in urma interviului.

Suntem o echipa de profesionisti, dedicati meseriei lor si orientati spre succesul clientilor. Oferim clientilor incredere prin profesionalism, gasirea unor solutii optime in domeniul financiar-contabil, salarizare si politica manageriala.

Expirat
Contabil/a  -  Ro-Contab Economy

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles