Contabil(a) pentru contabilitate primara in Alba Iulia

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1700 - 2200 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Experienta in domeniu atat in contabilitate primara cat si in domeniul transport
-O limba de circulatie internationala limba engleza
-Cunostinte avansate de operare PC si Microsoft Excel
-Capacitate de analiza si sinteza
-Atentie la detalii si atentie distributiva
-Persoana perseverenta si rezistenta la stres

Pentru cei interesati va rog sa depuneti un cv.

Descrierea jobului

-Emite facturi in Smartbill
-Incaseaza facturile operand extrasele
-Se ocupa de recuperarea facturilor scadente , telefonic , email , apoi cu serviciul incasso completand o fisa de la Timocom .
-Opereaza extrasele bancare atat pentru incasari cat si pentru cardurile soferilor .
-Face pontajele conform foii de parcurs .
-Scanare documente de transport cmr , avize etc si le trimite pe email clientilor .
-Arhiveaza documentele in dosare si bibliografe
-Intocmeste corespondenta
-Cunoaste utilizarea burselor Timocom si Bursa transport
-Intocmeste comenzi de transport in functie de solicitari

Firma Truck Management Europe detine o flota de circa 50 camioane, sediul in Alba - Iulia, transport international de marfuri industria Automotive, Farma, Productie. Casa de expeditie in derulare + subcontractori.
Publicat 27 oct. 2021 Expiră 26 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos