Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Consultanti vanzari - Under Armour - CLUJ NAPOCA Iulius Mall

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pozitia este disponibila in magazinul Under Armour din IULIUS MALL CLUJ NAPOCA.

• Studii medii/superioare - avantaj studii in domeniul sportului
• Experienta in domeniul sport este un avantaj
• Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi
• Excelente abilităţi de comunicare şi servire clienti de top
• Vocabular comercial ingrijit, eticheta de servire
• Limba engleza - nivel uzual (citire, vorbire, intelegere)

Descrierea jobului

• Ofera clientilor o servire premium completa
• Propune produsele potrivite solicitarilor clientilor
• Ofera informatii relevante despre specificul brandului Under Armour
• Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic în magazin
• Realizează cu acuratete receptia produselor
• Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate
• Se auto-instruieste permanent si participa la traininguri specifice brandului

Oferta:

Salariu fix, tichete de masa, bonusuri performanta, program in ture, full-time
Reducere la produsele comercializate
Mediu de lucru modern si prietenos.

Kvantum Sport SRL "este distribuitor oficial al Under Armour în România.

Povestea brandului incepe in anul 1996 cand Kevin Plank, fostul jucator de fotbal american al Universitatii din Maryland, a creat Under Armour. Disconfortul dat de tricourile din bumbac care absorb greu transpiratia si ii limiteaza performanta pe teren , l-au determinat pe Kevin sa dezvolte ceva mai bun. Lucrand in subsolul casei bunicii sale, Kevin a creat primul tricou de compresie de inalta performanta, care pastreaza constata temperatura corporala, elimina transpiratia si permite atletului sa evolueze la potentialul sau maxim.
Astazi, influenta Under Armour este resimtita de atletii din intreaga lume. Cu o gama foarte variata de imbracaminte, accesorii si incaltaminte, Under Armour nu isi pierde niciodata din vedere misiunea : "Sa faca atletii mai buni prin pasiune, design si prin urmarirea neincetata a inovatiei".

Expirat
Consultanti vanzari - Under Armour - CLUJ NAPOCA Iulius Mall  -  Kvantum Sport SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles