Publicat 22 Mai 2019 | Expiră 22 Iun 2019

CONSULTANTE PRODUSE INGRIJIRE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- varsta minima 19 ani
- dorinta unui job pe termen mediu-lung
- studii medii/superioare finalizate/in curs - Avantaj Facultatea de Medicina
- aspect ingrijit
- persoana zambitoare, indrazneata;
- abilitati de vanzare, comunicativa

Descrierea jobului

- Promovarea produselor de ingrijire in farmaciile de top din Bucuresti.
- Fidelizarea clientilor existenti si atragerea de noi clienti
- Aranjarea in permanenta a raftului cu produsele de ingrijire
- Comunicarea in permanenta cu superiorul direct

Beneficii:
- Plata foarte atractiva
- Cadouri constand in produse cosmetice
- Echipament personalizat

Grup Sapte is a Bucharest based field marketing agency, with integrated capabilities & expertise in sales support services, shopper marketing and events marketing.
We constantly score each year in the top 3 Romanian field marketing agencies, both in terms of turnover and number of implemented projects.

In 2013, Grup Sapte affiliates to EFMP (European Field Marketing Partners) and offers exclusive coverage for Romania, Bulgaria and Moldavia within the network.
With a constant presence across 21 European countries, EFMP brings together a pool of over 100 years of cumulated experience in Field Marketing. Among its top clients are Nespresso, Philips, Unilever, Kraft Foods and Danone, contributing to the network’s yearly billings of over 140 mio EUR.

Expirat
CONSULTANTE PRODUSE INGRIJIRE  -  Grup Sapte S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles