Publicat 08 Apr 2021 | Reactualizat 15 Apr 2021 | Expiră 08 Mai 2021

Consultanta financiara

10 posturi

Candidatul ideal

Sa fie sociabil si atent la detalii
Cunostinte medii de Microsoft Office
Dispus sa invete (iti vom oferi noi tot ce ai nevoie)
Gandire pozitiva si incredere in sine
Ambitios si organizat

Descrierea jobului

Job-ul presupune lucru independent, poti face intalniri atat cu echipa cat si cu clientii la orele stabilite de comun acord, acestea fiind online.
TIMP NECESAR:
PART-TIME: minim 2 ore pe zi
FULL-TIME: intre 6 si 8 ore pe zi

Compania noastra se extinde constant. Daca vrei si tu sa faci parte din frumoasa noastra echipa care schimba vietile multor oameni prin educatie financiara, suntem aici sa te cunoastem.
Avem o echipa tanara si dinamica de vanzari si ne-am propus sa schimbam mentalitatea oamenilor din aceasta tara prin educatie financiara. Facem parte dintr-un domeniu cu un potential enorm de crestere, fiind pe primul loc atat la nivel European cat si in Romania.

Consultanta financiara  -  RAL CRISS EXPERT BUSINESS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles