Gratis

CONSULTANTA / CONSULTANT VANZARI IN VERANDA MALL

LIFE AS A GIFT SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

-Are cel puțin studii medii;
-Este motivat de obiective ambițioase;
-Are bune abilități de comunicare și o atitudine pozitivă față de oameni;
-Are simț de răspundere și seriozitate;
-Cunoaște pachetul Office la nivel mediu;

Dacă îndeplinești criteriile de mai sus, te așteptăm în echipa CREATORILOR DE EXPERIENȚE!

Descrierea jobului

Vei recomandă și vinde cadouri de tip experiențe.
În calitate de consultant vei participa la crearea unor experiențe de neuitat pentru toți clienții noștrii.
Vei înțelege clienții și vei folosi informațiile furnizate pentru a găși modalități de îmbunătățire a satifactiei și loialității acestora.
Vei întocmi documentele necesare și vei încasa contravaloarea experiențelor.
Vei crea legături pe termen lung cu clienții oferindu-le suport și o experiență peste așteptări.

Beneficii:
-Oferim echipă faină creatoare de idei îndrăznețe.
-Posibilități sporite de avansare în cadrul companiei.
-Salariu fix și bonusuri în funcție de performantă.
-Tichete de masă.
-Activitatea se desfasoară în Veranda Mall.

Experimentează.ro a fost creat în 2017 și este principalul furnizor de cadouri inspirate și experiențe. De atunci, am îndeplinit peste 15.000 de vise ale clienților noștri. Avem peste 600 de parteneri care ne ajută în această misiune.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024