Gratis

CONSULTANT VANZARI

MOBILA PASTEL

Candidatul Ideal

Cautam o persoana cu abilitati excelente de comunicare cu clientul si cu viziune in domeniul designului de mobilier.

Experienta in domeniul productiei de mobilier este obligatorie.

Cerinte:

- abilitati foarte bune de comunicare
- organizare foarte buna
- inventivitate, creativitate, capacitate rapida de invatare
- abilitati de vanzare
- cunostinte utilizare pc nivel avansat
- experienta in utilizarea Microsoft Office
- limba engleza nivel mediu-avansat
- experienta in marketing si social media
- carnet de conducere cat. B

Descrierea jobului

- consilierea clientilor (telefonic, in showroom sau la domiciliul acestora), oferirea tuturor informatiilor necesare despre produsele noastre, prezentarea de mostre si proiecte realizate
- alcatuirea ofertelor de pret
- urmarirea comenzilor in productie si la montaj
- creare continut de promovare pentru social media

Beneficii:

- salariu atractiv
- comision din vanzari, bonusuri
- decontare transport
- program flexibil de lucru

Mobila PASTEL produce mobilier premium pe comanda, din lemn masiv. Fabrica se afla in Babadag, Tulcea.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024