CONSULTANT VANZARI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal- Competențe și calități:
  • Persoană deschisă, pozitivă, plăcută, aspect fizic îngrijit;
  • Etică, integritate personală, atitudine proactivă;
  • Abilități foarte bune de comunicare și relaționare;
  • Capacitatea de planificare și prioritizare a activităților;
  • Capacitatea de a lucra cu volume diferite de muncă;
  • Abilități de învățare și utilizare corectă a programului de gestiune și vânzare;
  • Limbi străine – engleză (nivel intermediar);
  • Bune cunostințe de folosire a calculatorului, sistem operare Office (Word, Excel);
  • Experiența sau studiile în domeniul economic reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea jobului de consultant:
  • Oferă clienților o servire atentă creând o experientă placută vizitei acestora;
  • Propune produsele potrivite clienților, conform solicitărilor și nevoilor acestora;
  • Oferă informații relevante despre produse și specificul brandului;
  • Recepționeaza și depozitează produsele în conformitate cu standardele specifice;
  • Menține un mediu de lucru profesionist, ordonat și estetic în showroom;
  • Operează în sistemul de comenzi, plăti și facturi.

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut și de a învață de la specialisti în domeniul medical;
  • Oferirea unei noi perspective asupra vieții prin produsele promovate de companie;
  • Discounturi la serviciile și produsele promovate de companie;
  • Remunerație compusă din salariu fix + bonuri de masă;
  • Locație centrală în clădire de birouri;

Compania VIVASAN a fost fondată în 2004 și este un concept elvețian de bunăstare, care în prezent activează cu succes în peste 35 țări ale lumii. Obiectivul principal al companiei este oferirea unei noi perspective asupra vieții prin produsele sale naturiste pentru îngrijirea corpului atât din exterior, cât și din interior.

Misiunea companiei este accea de a veni în completarea medicinei tradiționale prin linia de suplimente nutritive și uleiuri estentiale, pentru obținerea unor rezultate eficiente, stabile și de lungă durată în cel mai scurt timp, oferind clienților calitatea produselor elvețiene create la cele mai înalte standarde.

Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos