CONSULTANT VANZARI

BIZCONSULT_GI - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pentru clientul nostru - CONTAKT, o companie nationala specializata in comercializarea de
accesorii si gadget-uri pentru telefoane mobile, cautam CONSULTANTI VANZARI.

Daca esti sociabil, dinamic , ambitios si dornic sa lucrezi intr-un mediu in care ai posibilitatea sa
cunosti oameni diferiti, sa iti faci prieteni noi si sa iti creasca veniturile de la o luna la alta,atunci
esti candidatul ideal pentru noi.
Daca iti place sa comunici si sa lucrezi cu oamenii si iti doresti o cariera in vanzari vei gasi in
magazinele noastre o echipa tanara alaturi de care vei avea oportunitatea de a invata si de a te
dezvolta.

Descrierea jobului

Pentru ca vom investi in dezvoltarea ta, nu cautam neaparat experienta in vanzare,dar este
important :
 Studii medii cel putin;
 Persoana organizata, ordonata, meticuloasa, atenta la detalii;
 Bune abilitati de comunicare si capacitate de a relationa cu usurinta.
 Seriozitate si spirit de echipa;
 Dorinta de a invata si a progresa;
 Cunostinte tehnice in ceea ce priveste telefonia mobila reprezinta un avantaj;
 Corectitudine, punctualitate;
 Orientare catre client.

Responsabilitati:
 Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul;
 Utilizarea casei de marcat, incasarea vanzarilor (cash/card);
 Promovarea si vanzarea produselor.

Beneficii:
Salariu fix + bonusuri in functie de performante
 Tichete de masa 15lei/zi lucratoare;
 Zile de Sarbatori legale platite;
 Prime de Sarbatori;
 Mediu de lucru dinamic;
 Echipa tanara si entuziasta;
 Reale posibilitati de promovare / perfectionare personala si profesionala.

Program de lucru Full Time la punctele de lucru din Timisoara.

BIZconsult a aparut din dorinta de a ne ajuta clientii sa se focuseze pe dezvoltarea bussines-ului,
lasandu-ne pe noi sa analizam problemele curente si sa gasim solutii realiste pentru acestea, in
conditiile respectarii prevederilor legale. Ne bazam pe experienta, seriozitate, flexibilitate si
entuziasm. Ne unesc valori ca orientarea catre client, profesionalism si creativitate. Scopul nostru
este de a fi un partener de incredere pentru afacerea ta!
Prelucrarea datelor cu caracter personal se efectueaza in conformitate cu reglementarile legale
in vigoare , respectand interesele personale ale candidatilor si interesele comerciale ale
clientilor nostri
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos