Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 18 Feb 2019

CONSULTANT VANZARI

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru clientul nostru - HOCO, o companie nationala specializata in comercializarea de accesorii si gadget-uri pentru telefoane mobile, cautam CONSULTANTI VANZARI.

Daca esti sociabil, dinamic , ambitios si dornic sa lucrezi intr-un mediu in care ai posibilitatea sa cunosti oameni diferiti, sa iti faci prieteni noi si sa iti creasca veniturile de la o luna la alta,atunci esti candidatul ideal pentru noi.
Daca iti place sa comunici si sa lucrezi cu oamenii si iti doresti o cariera in vanzari vei gasi in magazinele noastre o echipa tanara alaturi de care vei avea oportunitatea de a invata si de a te dezvolta.

Descrierea jobului

Pentru ca vom investi in dezvoltarea ta, nu cautam neaparat experienta in vanzare,dar este important :

  • Studii medii cel putin;
  • Persoana organizata, ordonata, meticuloasa, atenta la detalii;
  • Bune abilitati de comunicare si capacitate de a relationa cu usurinta.
  • Seriozitate si spirit de echipa;
  • Dorinta de a invata si a progresa;
  • Cunostinte tehnice in ceea ce priveste telefonia mobile reprezinta un avantaj;
  • Corectitudine, punctualitate;
  • Orientare catre client.

Responsabilitati:
  • Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul;
  • Utilizarea casei de marcat, incasarea vanzarilor (cash/carte credit);
  • Promovarea si vanzarea produselor.
Beneficii:
  • Salariu fix + tichete de masa + bonusuri in functie de performante;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Echipa tanara si entuziasta;
  • Reale posibilitati de promovare / perfectionare personala si profesionala.

BIZconsult a aparut din dorinta de a ne ajuta clientii sa se focuseze pe dezvoltarea bussines-ului, lasandu-ne pe noi sa analizam problemele curente si sa gasim solutii realiste pentru acestea, in conditiile respectarii prevederilor legale. Ne bazam pe experienta, seriozitate, flexibilitate si entuziasm. Ne unesc valori ca orientarea catre client, profesionalism si creativitate. Scopul nostru este de a fi un partener de incredere pentru afacerea ta!

Prelucrarea datelor cu caracter personal se efectueaza in conformitate cu reglementarile legale in vigoare , respectand interesele personale ale candidatilor si interesele comerciale ale clientilor nostri

Expirat
CONSULTANT VANZARI  -  BIZCONSULT_GI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles