Gratis

CONSULTANT VANZARI venit net intre 3000-6000 Lei

Askona Vision SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Experienta in vanzari este importanta ,dar credem ca o poti acumula si pe parcurs .Trebuie sa ai dorinta de a invata si progresa . Noi te vom sustine .
-Atitudine pozitiva. Zambetul este o urare de bun venit universala

Descrierea jobului

Construiesti si sa mentii relatia cu clientii;

Prezinti si vinzi produsele companiei;

Identifici nevoile clientilor si oferi solutii optime;

Completezi documentele referitoare la vanzare;

Contactezi potentiali clienti pentru a-i informa despre produsele noastre;

Realizezi obiectivele propuse

Askona este lider al industriei de saltele, mobilier și accesorii pentru dormitor concepute plecând de la premisa importanței excepționale a somnului pentru viața sănătoasă a fiecărei persoane.

Incepand cu anul 2018 Askona a inceput extinderea pe piata Uniunii Europene. Dupa Lituania si Estonia, din martie, produsele de calitate superioara marca Askona sunt prezente și pe piața românescă. Primul showroom a fost deschis in incinta Home&Design Mall din Bucuresti, Bdul Ghencea nr. 126 In urmatorii 3 ani vor fi deschise 10 magazine in Bucuresti si in alte orase importante din Romania.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024