de ani Fără Frică...

Publicat 15 Mar 2019 | Reactualizat 12 Apr 2019 | Expiră 15 Apr 2019

Consultant vanzari "Various Brands"

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Minim studii medii;
- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj ;
- Excelente abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa;
- Harnic, perseverent, onest si cu simt al responsabilitatii;
- Orientat spre invatare, cu initiativa si capacitate de analiza;
- Disponibilitate la efort fizic si munca in ture, inclusiv in weekend.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Consiliaza clientii in scopul satisfacerii nevoilor acestora si atingerii obiectivelor postului;
- Organizeaza activitatea din magazin;
- Receptioneaza marfa din cadrul magazinului;
- Aseaza si expune marfa conform procedurilor interne;
- Participa activ la procesul de vanzare;
- Respecta si aplica principiile de vanzare invatate in cadrul training-urilor;
- Asigura evidenta zilnica a vanzarilor de produse si informarea operativa a conducerii societatii asupra acestora;
- Stabileste si asigura stocurile de produse necesare pentru desfasurarea activitatii magazinului;
- Asigura primirea, depozitarea in conditii corespunzatoare si eliberarea cu documente legale a produselor ce se comercializeaza prin magazin;
- Tine evidenta intrarilor si iesirilor fondului de marfa si raporteaza zilnic volumul vanzarilor;
- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.
Beneficii:
- Salariu fix
- Comision vanzari
- Bonus in functie de performanta
- Posibilitati reale de promovare

Va rugam sa specificati locatia pentru care optati:

Mag. Various brands- Promenada Mall Braila
Mag. Various brands- Vivo Pitesti
Mag. Various brands- River Plaza Mall Rm Valcea
Mag. Various brands- Shopping City Ploiesti
Mag. Various brands- Electroputere Parc Craiova

Descrierea companiei

Various Brands #SPORTLIFESTYLE
Compania cu capital integral romanesc Various Brands a intrat pe piata in anul 2007, deschizand primul magazin in Ramnicu Valcea. Actual Various Brands detine 22 magazine in cele mai importante orase din tara: Bucuresti, Ploiesti, Bacau, Focsani, Galati, Braila, Piatra Neamt, Rm Valcea, Tg Jiu, Craiova, DT Severin, Pitesti, Constanta si Sibiu.
Pentru anul 2019 Various Brands are ca si plan de expansiune deschiderea a inca 2 noi magazine in marile centre comerciale din Romania.
Magazinele Various Brands ofera clientilor o gama variata de produse sportive ale celor mai renumite brand-uri: Adidas, Nike, Puma, Converse, New Balance, si altele.

Expirat
Consultant vanzari "Various Brands"  -  Various Brands

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles